Zmiana organizacji

wazny_komunikat-1024x724-600x424-1
przyprowadzania i odbierania dzieci
Zmiana organizacji przyprowadzania i odbierania dzieci.

Rodzic/opiekun przyprowadzający i odbierający dziecko daje sygnał dzwonkiem a następnie wchodzi do części wspólnej przedszkola z zachowaniem zasady: 1 rodzic/opiekun z dzieckiem z zachowaniem dystansu społecznego nie mniej niż 2 m, rodzic-pracownik. Obowiązkowe jest rygorystyczne przestrzeganie wszelkich środków ostrożności (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).
W części wspólnej szatni dyżuruje pracownik administracyjno-obsługowy, zaopatrzony w środki ochronne, który kieruje dziecko do szatni a następnie do właściwej grupy.
Rodzice/opiekunowie kontaktują się z nauczycielem poza salą z zachowaniem bezpiecznej odległości i ochrony osobistej; chęć kontaktu z nauczycielem zgłaszają do pracownika administracyjno-obsługowego dyżurującego w szatni przedszkola. Zalecany jest kontakt telefoniczny .