Witamy w nowym roku szkolnym

. Drodzy Rodzice!
Od dnia 1 września 2020r. rozpoczynamy nowy rok szkolny w systemie stacjonarnym. Przedszkole pracuje w niezmienionych godzinach 6.30-17.00
W związku z tym, że zaczynamy ten rok w szczególnych warunkach epidemicznych bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z aktualizowanymi i obowiązującymi od dnia 1 września 2020r Procedurami bezpieczeństwa dzieci i pracowników w Przedszkolu Samorządowym nr 20 w Piotrkowie Tryb. w związku z zapobieganiem przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w okresie pandemii, które mają na celu zminimalizowanie ryzyka zarażenia Covid -19 oraz wytycznymi MEN i GIS.

W pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu proszę o wcześniejsze przybycie w do placówki w celu zapoznania się z dokumentami oraz podpisanie stosownych oświadczeń.

W związku z istniejącą pandemią funkcjonowanie przedszkola będzie odbywało się w nieco zmienionej formule związanej z minimalizowaniem ryzyka zarażenia koronawirusem.
Z dokumentami możecie Państwo również zapoznać się poniżej w załącznikach a wydrukowane i podpisane oświadczenia zabrać ze sobą do placówki.
W celu właściwej organizacji pracy placówki proszę o przyprowadzanie dzieci w godzinach 6.30-8.30. Odbiór dzieci w dogodnej dla Państwa godzinie.
Jeśli jednak z jakiś powodów decydujecie się Państwo przez jakiś czas pozostawić nadal dziecko w domu,  bardzo proszę o poinformowanie placówki drogą e-mailowa z określeniem czasu nieobecności dziecka w przedszkolu.
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, liczę głęboko na Państwa zrozumienie i szeroko zakrojoną współpracę .

W załącznikach dokumenty do zapoznania.
  1. Wytyczne MEN, MZ, GIS
  2. Wytyczne przeciwepidemiczne GIS z dnia 25 sierpnia 2020r.
  3. Zasady przyprowadzania i odbierania dzieci.
  4. Procedura bezpieczeństwa dzieci i pracowników w Przedszkolu Samorządowym nr 20 w Piotrkowie Tryb. w związku z zapobieganiem , przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
  5. Oświadczenie- procedury, pomiar temper tury.
  6. Oświadczenie- kontakt z osobą zakażoną , przestrzeganie wytycznych

Z poważaniem,: dyr. Dorota Dziubecka