Festiwale i konkursy

PART_1581502786504
Przedszkolaki reprezentują nasze przedszkole na festiwalach i konkursach
Iwonka i Paulinka z grupy IV dumnie reprezentowały nasze Przedszkole w konkursie " Zima w wierszu i piosence". Wspaniale zaśpiewały piosenkę pt." Już się cieszą dzieci" w nagrode otrzymując dyplom i słodki podarunek. Gratulujemy.

23.10.2019 odbył się festiwal  "Jesień w w wierszu i piosence" na którym nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy III śpiewając piosenkę " Niteczka do niteczki".

17.05.2019r. odbyła się XVIII edycja Konkursu ekologicznego " W zgodzie z przyrodą" organizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 12. Swoją wiedzę i umiejętności z zakresu przyrody i ekologii zaprezentowali Mateusz i Kasjan jako dumni przedstawiciele naszego przedszkola. Chłopcy otrzymali pamiątkowy dyplom i wspaniałe nagrody.

03.04.2019r. dzieci sześcioletnie z grupy III Daniel i Kasjan reprezentowali nasze przedszkole podczas VIII Festiwalu piosenki angielskiej, organizowanego przez Prywatne Przedszkole M. Jakubiak. Chłopcy wspaniale zaśpiewali utwór " Weather song".
W nagrodę otrzymali dyplom, puzzle i drobne upominki.

Na Festiwalu " Zima w wierszu i piosence" nasze przedszkole reprezentowały Ala Eksman i Wiktoria Can z grupy I . Dziewczynki pięknie zaspiewały piosenkę " Tup, tup" i otrzymały ogromne brawa. Gratulujemy.